+48 91 464 40 58 biuro@piekarnia-kozlowski.pl
Szanowni Państwo,

Piekarnia Marka Kozłowskiego działa od 1 lipca 1991 roku. Została wybudowana od podstaw przez właściciela i jego ojca, znanego i szanowanego  w środowisku piekarza, Pana Stanisława Kozłowskiego. Połączenie wiedzy i doświadczenia rzemieślniczego ojca z nowatorskim spojrzeniem na rozwiązania technologiczne i produkcyjne syna, pozwoliło stworzyć zakład, który łączy tradycję i nowoczesność. To połączenie owocuje wyrobami o najwyższej jakości, które smakują, są zdrowe i lubiane. 
Pieczywo wypiekane jest według sprawdzonych receptur z dodatkiem żurów żytnich i naturalnego kwasu chlebowego z wykorzystaniem najwyższej jakości mąki.
Piekarnia zaopatruje dużych odbiorców hurtowych i niewielkie sklepy zlokalizowane w mieście i na jego peryferiach.

Własny transport i duże możliwości produkcyjne pozwalają na realizację zleceń firm, które obsługują duże imprezy masowe.
Dzięki współpracy z odbiorcami z zagranicy, smakiem polskiego chleba mogą cieszyć się konsumenci w Niemczech, Szwecji, Danii, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Zmieniające się gusta klientów oraz nowe trendy w piekarnictwie motywują do ciągłego wzbogacania oferty nowymi gatunkami pieczywa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą wyrobów piekarniczych.